07-03-2017 21:31 SİYASET

Çalkın: Türkiye Geleceğini Oyluyor

AK Parti Kars İl Başkanı Adem Çalkın, AK Parti’nin Selim Seçim Koordinasyon Merkezi’nin açılışı münasebetiyle düzenlenen etkinlikte yaptığı konuşmada, Türkiye’nin 16 Nisan’da geleceğini oylayacağını söyledi.

Çalkın: Türkiye Geleceğini Oyluyor

Kars Olay-Başkan Çalkın, “Öncelikle bizleri coşku ve muhabbetle karşılayan siz değerli hemşehrilerime şükranlarımı sunuyorum. Ayrıca bizlerin her daim yanında olan serhat şehrimizin gururu sayın bakanımız Ahmet Arslan’a bizleri yalnız bırakmadığı için kendisine, milletvekilimize ve önceki dönem milletvekilimize, ilçe belediye başkanlarımıza teşekkür ediyorum. Selim her daim milletinin yanında olmuştur. Selim hiçbir zaman bizleri yalnız bırakmamıştır. Ben eminim ki 16 Nisan’da da ‘evet’ diyecektir. Gerek terör götleri, gerek dış mihraklık ve baskı altına almaya çalışan, yıldırmaya çalışan o zalimlere gereken cevabı Selimliler verecektir.” dedi.

Başkan Çalkın daha sonra şunları söyledi:

“Neden evet diyoruz? Tek millet, tek devlet, tek vatan, tek bayrak için ‘evet’ diyoruz. Değerli hemşehrilerim maddeler açık biz millete güveniyoruz, millet de elhamdülillah 15 yıldır bize güveniyor. İnşallah sizlerin sayesinde güvenmeye devam edecek. Türkiye sadece ‘evet’ veya ‘hayır’ın oylamayacak. Türkiye inşallah 16 Nisan’da geleceğini oylayacak. Bu seçim Türkiye’nin hızının belirleyeceği bir seçim olacak. CHP’lisi, FETÖ’cüsü hepsi ‘hayır’ için kol kola. Hepimizin çok önemli sorumlulukları var. Ayağa kalkan, yeniden Türkiye’nin umudu olan bizler milli birliğimizden, kardeşliğimizden, halktan, haktan yana olacağız. Milletimizin ve devletimizin bekası için, bizden sonra gelecek olan nesiller için 40 gün boyunca kapı kapı dolaşıp cumhurbaşkanlığı hükümet sistemini milletimize anlatacağız. Halkımız bize bugüne kadar ne dediyse biz partimiz olarak onu gerçekleştirdik. Türkiye’yi daha fazla büyütmek için, demokrasimizi güçlendirmek için, aydınlık bir gelecek için, Kars’ımız için, bakanımız için hep beraber ‘evet’ diyeceğiz. Allah hepinizden razı olsun.” – KAFKAS HABER AJANSI


HABER VİDEOSU

HABERE YORUM YAZIN

DİĞER SİYASET HABERLERİ
Çok Okunan Haberler
Anketimize Katılın

Yeni Sitemizi Nasıl Buldunuz?

Çok İyi
İyi
Fena Değil
Kötü