12-03-2017 17:32 DÜNYA

El Bab'dan Başkan Karaçanta'ya Selam Geldi

Sınır ötesi Fırat Kalkanı Harekâtı ile El Bab'ı 13 Şubat'ta terör örgütü IŞİD'den temizleyen Türkiye, şimdi bir diğer terör örgütü PKK'nın Suriye uzantısı YPG'yi Menbic'ten çıkarmaya hazırlanıyor.

El Bab'dan Başkan Karaçanta'ya Selam Geldi

Kars Olay-El Bab’taki kahramanlar; ailelerini, eşlerini, arkadaşlarını özlese de sürdürdükleri mücadelenin vatan ve millet için olduğu bilinciyle tarih yazmayı sürdürüyor. Zaman zaman verdikleri mesajlarla kendi illerindeki yöneticilere selamlarını göndermeyi de ihmal etmeyen Mehmetçik, her daim yüreklerin ve duaların kendileriyle olduğu bilinciyle ilerlemeye devam ediyor.

Sınır bekçisi, Serhat Şehir Kars’tan her zaman duaların gönderildiğini hatırlatan Kars Belediye Başkanı Murtaza Karaçanta’ya El Bab’a görevli giden Mehmetçiklerden yanıt geldi. MHP’li Kars Belediye Başkanı Murtaza Karaçanta’nın selamını aldıklarını fotoğrafla aktaran Mehmetçik, ‘El Bab’tan Murtaza Karaçanta’ya selam’ yazısı önündeki bozkurt işaretiyle El Bab’ta Türk’ün hakimiyetini gözler önüne serdi.

Aldığı mesajdan duyduğu memnuniyeti dile getiren Kars Belediye Başkanı Murtaza Karaçanta ise, sosyal medya hesabından şu ifadelere yer verdi; “Elbab'dan bize selam göndermiş Mehmetçiklerimiz Aleyküm Selam diyoruz. Sizin gibi yiğitler varken bu ülke asla bölünmez. Allah yar ve yardımcınız olsun...”


Kaynak: Ajans36

HABERE YORUM YAZIN

DİĞER DÜNYA HABERLERİ
Çok Okunan Haberler
Anketimize Katılın

Yeni Sitemizi Nasıl Buldunuz?

Çok İyi
İyi
Fena Değil
Kötü