05-09-2017 23:46 KARS

Kars'ın Yüz Akı Oldular

Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Ahmet Arslan, Kars Valisi Rahmi Doğan, Ak Parti İl Başkanı Adem Çalkın Kars için gecelerini gündüzlerine katarak çalışıyorlar. İşte Kars'ın o üç değeri...

Kars'ın Yüz Akı Oldular

Kars Olay- Bakan Arslan Vali Rahmi Doğan İl Başkanı Adem Çalkın için "Kars'ın Yüz Akı Oldular" başlıklı o yazı.

 

Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Ahmet Arslan
Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Ahmet Arslan; Kars serhat ilini TBMM'de bakanlık düzeyinde temsil etmekte ve Kars halkına büyük bir gurur yaşatmaktadır. Böyle önemli bir bakanlığı Binali Yıldırım gibi bu bakanlığa yıllarını vermiş birçok projeyi, hizmeti gerçekleştirmiş bir bakandan devralmıştır, Binali Yıldırım Arslan'ın göreve geldiği gün dediği gibi Arslan hizmet var ilkesiyle hareket etmiş ve görevini alnının akıyla devam ettirmiştir.
Ahmet Arslan Binali Yıldırım'ın bakanlığı süresince onun yanında yer almış ve onun deyimiyle aslan gibi Ahmet Arslan Kars'ın da Binali Yıldırım'ın da yüzünü kara çıkartmamış, gururlandırmıştır.
Ülkemize birçok hava limanı, hızlı tren, haberleşme ağı vb. kazandıran bir bakanlığın başında yer alan Aslan ülkemizi havada, karada, denizde şaha kaldırmıştır.
Kars halkı Ahmet Arslan’la gurur duymaktadır, Arslan da bu gururu boşa çıkarmamaktadır Kars'a, Kars halkına sevgisiyle, vefasıyla,hizmetleriyle bağlılığını göstermektedir.          
Sözün Özü; Kars’ın Aslan Gibi Bir Bakanı Var…

 

Kars Valisi Rahmi Doğan
Rahmi Doğan, Kars’a vali olarak atandığı ilk günden itibaren diğer valiler gibi olmadığını göstermiştir. Kars'a adeta bir umut olmuş, Kars halkıyla hep iç içe olmuş ve halk onu Kars'ın her yerinde, her an görmüştür. Laf olsun diye halkın karşısına çıkmamıştır Vali Doğan, halkına bir fırsat olmuştur. Karslı da bu fırsatı görmüş ve valisini çok sevmiştir o da bu ilgiye, sevgiye layık olmuş hizmetleriyle de ne kadar çalışkan bir vali olduğunu göstermiştir.
Her yerde Vali Doğan var Kars'a dair her projeden haberdar... Sarıkamış Şehitlerini Anma Yürüyüşü için gece gündüz çalışmış, sosyal medya hesaplarından duyurular yapmış ve Sarıkamış Şehitleri'nin aziz hatıralarını tüm Türkiye'ye tekrar hissettirmiştir.
Rahmi Doğan kimi zaman kültür müdürü kimi zaman Gençlik ve Spor Müdürü oldu, vatandaşıyla samimi olup kaynaştı ve serhat şehrinin içine karıştı vatandaşı da bu yüzden sevdi onu; çünkü hep halkının menfaatleri için çalıştı.
Durmuyor bu vali, hiç yorulmuyor ve hep çalışıyor... Biz görüyoruz görmek isteyenleri de Google'a bekliyoruz, Kars Valisi Rahmi Doğan yazın görün Kars'ın çalışkan valisini...
Son sözümüz:
"Rahmi Doğan bu zamana kadar Kars'a gelmiş geçmiş en çalışkan, en dinamik, en samimi valilerin başında gelir."
Kars halkı Vali Doğan'ı Kars için fırsat bilmeli ve ona gereken değeri vermelidir, valimiz halkını bekler...

 

Ak Parti İl Başkanı Adem Çalkın
Ak Parti Kars İl Başkanı Adem Çalkın için söylenecek çok fazla söz yok aslında zaten bütün Kars Başkan Çalkın'ı tanıyor, seviyor özellikle Türkiye'nin en karanlık gecesi 15 Temmuz'da darbecilere dik duruşu takdire şayandı.
Darbeci komutanlara söylediği şu sözler hatırlanmadan geçilmeyecek türden...
Adem Çalkın: "Siz kime hizmet ediyorsunuz? Bu ülkenin seçilmiş bir Cumhurbaşkanı var!”
Bu cümleleriyle hainlerin karşısında durmuş aslında bütün Kars halkının duruşunu sergilemiştir.
Adem Çalkın Kars halkının gönlünü tez zamanda kazanmış Ak Parti ve Kars halkını bütünleştirmeyi başarmıştır.
Yaz kış demeden hep yollardadır Başkan Çalkın kendi özel hayatından, aile hayatından ödün vermiş ve kendisini Kars'a adayan bir başkan olmuştur ve çalışkanlığıyla da bunu kanıtlamıştır.
Ak Parti'nin kapısını çalan hiç kimseyi geri çevirmeyen başkan, herkesin sorunlarına çare bulmaya kendisini adamıştır bu sebepten Kars halkının gönlüne taht kurmuştur.
Kars için fedakar ve özverili çalışmaları Ak Parti Genel Merkezi tarafından da takdir edilen Adem Çalkın herkes tarafından sevilen, saygı duyulan, tanınan bir kişidir.
Sözün özü : "Bize Adem Çalkın gibi başkanlar lazım."
HABERE YORUM YAZIN

DİĞER KARS HABERLERİ
Çok Okunan Haberler
Anketimize Katılın

Yeni Sitemizi Nasıl Buldunuz?

Çok İyi
İyi
Fena Değil
Kötü