09-03-2017 22:38 SİYASET

Kars'ta Bakan Arslan'a 'EVET' Samimiyeti

Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Ahmet Arslan, Kars’ta esnaf ziyareti sırasında girdiği berberde eline makas alarak bir vatandaşın saçını kesti.

Kars'ta Bakan Arslan'a 'EVET' Samimiyeti

Kars Olay-Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Ahmet Arslan, Kars’ta esnaf ziyareti yaptı. Faikbey Caddesi üzerinde bulunan esnaf ile bir araya gelen Arslan, 16 Nisan öncesinde esnaftan destek istedi. Renkli görüntülerin yaşandığı ziyarette, bir berbere giren Bakan Arslan, eline makas aldı. Berber koltuğunda oturan Enver Kabadayı isimli vatandaşın saçını kesti. Kabadayı’nın saçını kesen Arslan, “Biz keseriz, adam güveniyorum dedi” diye konuştu. 
Bakan Arslan, bir gazeteciye de esprili bir dille, “Gel otur, mahsus senin saçını bozarım” dedi.

“Makas vuruşu iyiydi”
Normal olarak tıraş gününe geldiğini ifade Enver Kabadayı isimli vatandaş, “Yolda gelirken bir hareketlilik olduğunu hissettik. Sonra bakan beyin geldiğini öğrendik. Biraz şansa oldu. Saçım baya kötüleşmişti onu düzeltmeye geldim. Biraz heyecanlıyım daha doğrusu bakan bey gediği için Türkiye Cumhuriyeti’nin bakanı sonuçta, bizim bakanımız, makas vuruşu iyiydi. Bence iyi vurdu. Tehlikeli vurmadı” diye konuştu.
Kars’ta partisinin Seçim Koordinasyon Merkezlerinin açılışlarını yapmak için bulunan Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Ahmet Arslan, esnaf ziyaretinde vatandaşlardan yoğun ilgi gördü. Vatandaşlar tek tek görüşen Arslan, vatandaşlardan 16 Nisan’da destek istedi. Karslılar ise 16 Nisan’da Bakan Ahmet Arslan’a destek sözü verdi.

******************************************
RENKLİ ESNAF ZİYARETİ
Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Ahmet Arslan, Kars’ta esnaf ziyaretinde bulundu. Kaymakam olmak isteyen kız çocuğuyla renkli diyaloga girdi, bir kuaförde genci saç traşı yaptı, manava gidişinde de gazetecilere muz ikramında bulundu.

Bakan Ahmet Arslan, AK Parti Milletvekili Dr. Yusuf Selahattin Beyribey, Vali Rahmi Doğan, AK Parti İl Başkanı Adem Çalkın ve beraberindekilerle birlikte Faikbey Caddesi üzerinde esnaf ziyaretlerinde bulundu.

GAZETECİLERE MUZ İKRAM ETTİ

İlk ziyaretine manavdan başlayan Bakan Arslan, kendisine ikram edilen muzları gazetecilere dağıttı.

MİNİK KAYMAKAMLA RENKLİ DİYALOG

Bakan Arslan işyerinden çıkışında 4. sınıf öğrencisi Gülçin Gezer ile karşılaştı. Gülçin’i yanağından öpen Bakan Arslar büyüğünce ne olmak istediğini sordu. Minik Gülçin de “Kaymakam olmak istiyorum” deyince Bakan Arslan, Vali Rahmi Doğan’a dönerek “Bakın Sayın Valimiz Kaymakam olmak istiyormuş. Bu iş sizin alanız” diyerek espri yaptı.

VATANDAŞ'A BAKAN TRAŞI

Bakan Arslan buradan bir kuaföre girdi. Kuaförde saç traşı olan gencin yanına giden Bakan Arslan eline makası alarak genci dikkatlice traş etti. Bakanın elinden traş olmaktan mutlu olduğunu söyleyen Enver Kabadayı, Bakanın ustalıkla traş ettiğini belirterek bu anı unutmayacağını ifade etti.

Balıkça, tuhafiye, fotoğrafçı derken cadde üzerinde birçok esnafa uğrayan Bakan Arslan, yoldan geçen vatandaşlarla sohbet edip onların sorunlarını dinledi ve kimseyi kırmayarak isteyen herkesle hatıra fotoğrafı çektirdi.

ŞEHİR İÇİ YOLLARI kARAYOLLARINI YAPACAK!

Bu sırada yanına yaklaşan bir bayanın şehir içi yollardan dert yanması üzerine Bakan Arslan, kentin ana arterlerini karayolları ağına aldıklarını ve bu yolların karayolları marifetiyle yapılacağını söyledi.
HABERE YORUM YAZIN

DİĞER SİYASET HABERLERİ
Çok Okunan Haberler
Anketimize Katılın

Yeni Sitemizi Nasıl Buldunuz?

Çok İyi
İyi
Fena Değil
Kötü